You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Pubg Mobil'in hilecilere karşı yeni raporu

Pubg Mobil'in hilecilere karşı yeni raporu

Üyecik
Pubg Mobil'in hilecilere karşı yeni raporu
PUBG Mobile üzerinden milyonlarca kişi hile yapıyor ve oyunun geliştiricileri bu hilecilerin önüne geçmek adına söz konusu hesapları banlıyor. Yeni yayımlanan bir rapora göre PUBG Mobile üzerinden milyonlarca yeni kişi oyundan yasaklandı.Uzun zamandır en popüler oyunlardan birisi olmayı başaran PUBG Mobile için hilecilerle mücadele sürüyor. Bu kapsamda oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yeni rakamlar paylaşıldı.PUBG MOBILE ÜZERİNDEN YAKLAŞIK 2 MİLYON HESAP ASKIYA ALINDI

PUBG Mobile, 'Anti-Cheating Report' adı altında 19 Mart ve 25 Mart tarihleri arasında hile yapan 1 milyon 800 bin 787 hesabı kapattı. Bu hesaplardan yapılan hileleri de paylaşan PUBG Mobile, X-Ray Vision, yani kullanıcıların yerini kolaylıkla belirlebilen özelliğin hile olarak kullanıldığını belirtti. Buna ek olarak otomatik nişan alma, hız yavaşlatma, alan hasarının değiştirilmesi ve benzeri hilelerin yapıldığını paylaştı.

Oyunda yapılan hileler sebebiyle pek çok kişi oyunu oynamaktan vazgeçmiş ve başka oyunlara geçiş yapmıştı. PUBG Mobile da eski büyümesini geri kazanmak adına hile yapan oyuncuların hesaplarını kalıcı olarak askıya alıyor. Hatırlatmak gerekirse oyun Hindistan gibi büyük pazarların bazılarında yasaklanmasına rağmen en çok indirilen üçüncü mobil oyun oldu. 1 milyar indirmeyi geçmeyi başaran oyunun Tencent tarafından, ilerleyen dönemde tekrar yükselişe geçmesi bekleniyor.
Kişisel Discord: !  Rhalith # 0783
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.