You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB | Whisper Teması 1.0.1

MyBB | Whisper Teması 1.0.1

Forum Sahibi
MyBB | Whisper Teması 1.0.1
Whisper, Yönetici Kontrol Paneli için temiz bir temadır. Tema, ACP kullanılabilirliğini iyileştirmeyi amaçlayan tasarımın dışında bazı ekstra özellikler içerir; çarpıcı analizler içeren yeni bir ana sayfa ve sunucunuz ve MyBB kurulumunuz hakkında daha kolay bilgiler, tam sayfa şablon düzenleme, daha anlaşılır ve ortalanmış açılır pencereler ve mesajlar , kapsamlı seçiciler ve radyo düğmeleri.


Kurulum


Pakette listelendikleri gibi aynı yapıyı koruyan tüm dosyaları yükleyin. Eklentiler listesine gidin ve Fısıltıyı Kurun ve Etkinleştirin. Tema, tüm aktif yöneticiler için etkinleştirilecektir. Tercihlerini düzenleyerek kendi başlarına devre dışı bırakmayı seçebilirler. Lütfen eklenti listesinden Whisper'ı yüklemeden tercihleri düzenlemenin temanın hatalı bir şekilde görselleştirilmesine neden olacağını unutmayın.

[Resim: z9FYbz.png]

[Resim: Np82nD.png]
.zip Whisper 1.0.1.zip
En son düzenleme: 02-26-2021, 12:20 AM PcyRean.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forum Sahibi
RE: MyBB | Whisper Teması 1.0.1
(02-27-2021, 09:56 PM)yusufdj demiş ki: Teşekkürler, fakat görseller çalışmıyor.

Rica Ederim Smile Bir Sorun Göremedik Sorunla İlgili Özelden SS Gönderebilirseniz Sorunu Anlayabiliriz Teşekkürler Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.