You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB | Sempozyum Eklentisi Beta 3

MyBB | Sempozyum Eklentisi Beta 3

Forum Sahibi
MyBB | Sempozyum Eklentisi Beta 3
Sempozyum, MyBB'nin e-posta tabanlı özel mesajlaşma sisteminin yerini alan basit ama zarif bir konuşma tabanlı arayüzdür.

Minimum Gereksinimler

PHP 7.1
MyBB 1.8.0
PluginLibrary
İnc / functions_user.php ve global.php üzerinde 664 chmod izinleri
Özellikleri

Modern sohbet hissi
Mesajlar, WhatsApp'ın tasarımından esinlenerek modern bir tarzda görüntülenir. Kendi mesajları sağ tarafta görüntülenirken, diğerlerinin mesajları farklı bir renkte sol tarafta yer alıyor. Klasörler gizlidir ve tek bir yerde tüm etkin konuşmaların olduğu tek bir sayfaya yol verir.

Kolay okuma durumu
Gönderilen mesajların, alıcı mesajı okuduğunda maviye dönen küçük bir çift onay simgesi vardır. Bu, bir mesaj okuma durumunun hızlı bir şekilde görselleştirilmesine izin verir ve fiilen eski izleme sayfasının yerini alır .

Sorunsuz entegrasyon
Sempozyum, yerel MyBB pm sınıfını kullandıkları sürece diğer eklentilerin çoğuyla uyumludur, bu her zaman olmasa da çoğu zaman böyle olur. Bu mümkündür, çünkü Sempozyum yerel PM sisteminden ayrı olarak çalışmaz, bununla bütünleşir ve yapısını ve işlevlerini sağlam tutarken onu geliştirir. Bazı örnekler? MyAlerts, Kayıt PM, Newpoints, Flyover 2.4 , BankPipe beta 11 ... Hepsi kutudan çıkar çıkmaz çalışıyor.

Geriye dönük uyumluluğa sahip dönüştürücü
Symposium, kurulumdan sonra mevcut özel mesajları otomatik olarak sıralar ve konuşmalara dönüştürür. Eklentiyi kaldırdığınızda, Sempozyum kurulduğunda onları silmiş olmanız dışında, mesajlarınız hala orada olacaktır.

UYARI İŞARETİSempozyum kurulmadan önce "Gönderilen" klasörünüzde gönderilen mesajların kopyaları yoksa, konuşmalar yalnızca diğer kullanıcının mesajlarını içerecek ve monolog gibi görünecektir. Sempozyum kurulduktan sonra gönderilen mesajların varsayılan olarak "Gönderilen" klasöründe basılı kopyaları olacaktır.

Toplu silme
Aynı kişiye ait birçok Proje Yöneticisi nedeniyle, Koruyucu Bakımları silmek her zaman zahmetli ve sınırlı olmuştur. Sempozyum, kullanıcıların birden fazla, tüm konuşmayı ve / veya mesajı aynı anda silmesine izin vererek mesajların silinmesini hızlandırır.

UYARI İŞARETİ"Çöp kutusuna taşı" ayarını etkinleştirirseniz, PM'ler kalıcı olarak silinmek yerine Çöp kutusu klasörüne taşınacaktır. Ancak, Sempozyumda (henüz) bir Çöp Kutusu klasörü bulunmadığından bunlar görüntülenmeyecektir.

TAKVİMGönderilen mesajlar, gönderenin "Gönderilen" klasörüne kalıcı olarak kopyalandığından, gelecekteki sürümlerde, bir kullanıcının kendisi ve alıcılar için mesajları silebileceği bir zaman aralığı ayarlayabileceksiniz ve bu süre sonunda yalnızca kendi mesajlarını silebilir .

Editör desteği
Symposium, kod düğmeleri şablonunu kullanarak, tıpkı gönderilerdeki gibi, varsayılan düzenleyici ayarlarını kopyalar. Bu şablona bağlanan veya bu şablonu kullanan eklentiler de desteklenir (örneğin: Rin Editor). Düzenleyici, hem yeni konuşma sayfasına hem de hızlı yanıtlara yüklenir.

Grup sohbeti desteği
Sempozyum grup sohbetlerine izin verir. Kullanıcılar, aynı mesajı birkaç alıcıya aynı anda gönderebilir ve bu alıcılar aynı görüşmede mesajı görür.

Kurulum
Paket içinde geldikleriyle aynı klasör yapısını koruyan dosyaları yükleyin ve panonuzun eklenti listesindeki Yükle ve etkinleştir düğmesine tıklayın .
.zip Symposium beta 3.zip
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.