You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB | MyTwitter Connect Eklentisi 3.0

MyBB | MyTwitter Connect Eklentisi 3.0

Forum Sahibi
MyBB | MyTwitter Connect Eklentisi 3.0
MyTwitter Connect, kullanıcılarınızın Twitter hesaplarını MyTwitter Connect ile kullanarak kolayca kaydolmasına ve oturum açmasına izin verebilir: sağlanan PHP SDK ve hafif, şeffaf bir entegrasyon sayesinde mevcut (hem ücretsiz hem de ücretli) eklentilerden farklıdır. Hemen hemen her topluluk için sahip olunması gereken ve en son MyBB sürümleriyle uyumlu!
Bir yönetici olarak, iki farklı kayıt türü kullanmaya karar verebilirsiniz: Hızlı Kayıt , Twitter üzerinden yalnızca tek tıklama ve ön uç yönlendirmesiyle kaydolmanıza olanak tanır. Bu, panonuza giriş yapmak isteyen ve kayıtlı bir hesabı olmayan her kullanıcının tek bir tuşa tıklayarak kayıt olacağı ve giriş yapacağı anlamına gelir.. Zaten bir hesabı varsa ve zaten bağlanmışsa, sadece oturum açacaktır. Twitter API'si kullanıcının e-postasını almak için bir yöntem sağlamadığından, onun Twitter kimliği ve mesaj panosunun hesabı kullanılarak kurgusal bir hesap oluşturulacağını unutmayın. veri işleyicisinin doğrulama işleminde başarısız olmasını önlemek için isim.
Hızlı Kayıt seçeneği devre dışı bırakıldığında, kayıtlı bir hesabı olmayan ve Twitter ile oturum açan her kullanıcıdan yeni bir kullanıcı adı seçmesi istenecektir. Varsayılan olarak, girişler mevcut Twitter verileriyle doldurulacak, ancak istedikleri kullanıcı adını seçebilecekler. Buna ek olarak, kişisel gizliliklerine, basit tek tıklamayla kayıt işleminden biraz daha iyi saygı duyarak Twitter'dan hangi verileri içe aktaracaklarını seçmeleri istenecektir.


Özellik listesiŞu anda MyTwitter Connect aşağıdaki özelliklerle birlikte geliyor:

 • MyBB kurulumunuza herhangi bir kullanıcıyı Twitter ile bağlayın
 • Tek tıklamayla oturum açma / kayıt: Hızlı Kayıt ayarı kapalı olarak ayarlanmışsa, kullanıcıdan sıfırdan bir kullanıcı adı seçmesini ve Twitter'dan hangi bilgileri içe aktaracağına karar vermesini ister.
 • Avatar, biyografi ve konum dahil olmak üzere Twitter hesabı verilerini otomatik olarak MyBB hesabıyla senkronize eder
 • Kullanıcıların yönetebilecekleri ve istedikleri her şeyi değiştirebilecekleri, Twitter hesaplarıyla hangi verilerin senkronize edileceğini kontrol edebilecekleri 3 özel ayar
 • Mevcut kullanıcılar, sıfırdan yeni bir hesap oluşturmadan (veya yöneticilerden hesaplarını birleştirmelerini istemeden), Kullanıcı Kontrol Panellerinde ve bir düğmeye tıklayarak panonuzdaki hesaplarını Twitter hesaplarına bağlayabilir.
 • Yönetici Kontrol Panelinizde kullanmayı seçebileceğiniz 2 kayıt modu: Tek Tıkla Kayıt (Hızlı) ve İki Adımlı Kayıt
 • Twitter'a kayıtlı her kullanıcıya rastgele oluşturulmuş bir şifre içeren bir PM gönderme yeteneği
 • Hesabını kaydettirdikten / ilişkilendirdikten sonra kullanıcının zaman çizelgesine gönderi yapabilme yeteneği
 • Giriş yapan / kayıtlı kullanıcıları geldikleri sayfaya yönlendirir
 • Twitter'a kayıtlı kullanıcıları eklemek için hangi kullanıcı grubunu seçebilirsiniz
 • Kayıt / bağlantı oluştururken kullanıcının zaman çizelgesinde bir şeyler tweet atabilirsiniz.
 • Pakette sağlanan TwitterOAuth kütüphanesi sayesinde tüm MyBB 1.8 kurulumları ve web sunucuları için çalışır
.zip MyTwitter Connect 3.0.zip
En son düzenleme: 02-25-2021, 11:55 PM PcyRean.
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.