You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB | Inline Success Messages Eklentisi 2.1

MyBB | Inline Success Messages Eklentisi 2.1

Forum Sahibi
MyBB | Inline Success Messages Eklentisi 2.1
Satır İçi Başarı Mesajları, MyBB ile birlikte gelen klasik "kolay yönlendirme sayfası" yerine bir satır içi başarı mesajı görmenizi sağlar.
MyBB zaten "Kolay yönlendirme sayfasını göster" seçeneğiyle geliyor, ancak yeni bir sayfaya yönlendirilmeden önce 5 saniye beklemek biraz canımı sıkıyor. Bu seçeneği devre dışı bırakırsanız, hemen hedef sayfaya yönlendirilirsiniz ancak daha önce yaptıklarınıza ilişkin metinsel bir geri bildirimi kaybedersiniz ve bu nedenle gerçekleştirilen eylemin başarılı olup olmadığını bilemezsiniz.
Satır İçi Başarı Mesajları, bu senaryolar arasında bir şeyler yapar. Hemen hedef sayfaya yönlendirilirsiniz, ancak az önce gerçekleştirdiğiniz işlemden haberdar olursunuz. Mesaj bir jGrowl bildirimi olarak gönderilir.
Önceden, bir değişken eklemek için 40'tan fazla şablon düzenlendi. Sürüm 2.0 ile, mesaj MyBB'nin jGrowl olan varsayılan mesaj işleyicisi tarafından desteklendiğinden artık buna gerek yoktur. Panonuzda farklı bir şey kullanıyorsanız, "inlinesuccess_success" şablonunu düzenlemekten çekinmeyin ve kendi JS mesaj işleyicinizle oynayın.

[Resim: 6lk6Ra.png]

Artık 1.6 kullanıcı için eski sürümü desteklemiyorum. Ya 1.8'e yükseltin ya da jQuery ve jGrowl'u ISM'nin şablonuna manuel olarak dahil edersiniz.
.zip Inline Success Messages 2.1.zip
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forum Sahibi
RE: MyBB | Inline Success Messages Eklentisi 2.1
(02-26-2021, 07:01 AM)emrehandilekci demiş ki: Paylaşım için teşekkürler. Çok yararlı bir içerik. Smile

Rica ederim Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.