You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MyBB | Flyover Eklentisi

Forum Sahibi
MyBB | Flyover Eklentisi
Flyover, kullanıcılarınızın 20'den fazla farklı sosyal ağ ve sağlayıcıya kaydolmasını ve oturum açmasını sağlayan bir eklentidir. Kullanıcıların yalnızca gerekli dosyaları yüklemesini, gereksiz şeylerden kaçınarak ve olabildiğince düzenli olmasını sağlar: panonuz ve oturum açma yetenekleri sunan harici siteler arasında bir aracı görevi görür.Uyumlu sağlayıcılar


Flyover şu anda BitBucket, Discord, Disqus, Dribbble, Facebook, Foursquare, GitHub, GitLab, Google, Instagram, LinkedIn, Mailru, Odnoklassniki, Spotify, StackExchange, Steam, Tumblr, TwitchTV, Twitter, Vkontakte, WeChat, WindowsLive (Microsoft), WordPress, Yahoo ve Yandex.Minimum Gereksinimler

 
cURL
PHP 7.1
MyBB 1.6 veya 1.8, tüm küçük sürümler dahildir. MyBB 1.6 teorik olarak desteklenmelidir, ancak bu sürüm için herhangi bir destek verilmemektedir.
PluginLibrary
Flyover'ı kurmak ve yapılandırmak için Flyover belgelerini okuyunÖzellikleri

 • HybridAuth tarafından desteklenmektedir
 • Flyover, harici sitelerle iletişim kurmak için açık kaynaklı bir proje olan HybridAuth'a dayanır. Mevcut sürüm, HybridAuth 3.3 tarafından desteklenmektedir. HybridAuth, yönetim kurulunuz ve her sağlayıcının web sitesi arasında güvenli ve güçlü bir iletişim katmanı görevi görür. Sağlayıcıların tümü olmasa da çoğu, kullanıcıların kimliğini doğrulamak için OAuth 2.0 kullanır.
  Hashing uygulanmış kimlikler
 • En üst düzeyde gizlilik sağlamak için, her sağlayıcıdan gelen kullanıcı tanımlayıcıları karma hale getirilir. Birinin bir veritabanı dökümünü çalması durumunda endişelenmenize gerek yok, kullanıcılarınız her zaman güvendedir ve hiç kimse kullanıcının sosyal kimliğini tanımaz (kolayca tanımlanabilen verileri senkronize etmedikleri sürece).
  Kayıt sırasında PM
 • Kayıt olduktan sonra kullanıcıya teslim edilecek özel bir mesajı belirleyebilir ve tamamen özelleştirebilirsiniz. Çeşitli özelleştirme seçenekleri mevcuttur.
  Şifre olmadan kayıt ol
 • Flyover, kullanıcıları bir parola belirlemelerine gerek kalmadan kaydedebilir. Bu bir seçenek olarak mevcuttur ve varsayılan olarak devre dışıdır.
  Birden çok hesap
 • Kullanıcılarınız birden çok hesabı aynı sağlayıcıya bağlayabilir ve istedikleri hesapla oturum açmayı seçebilirler.
  Yüksek özelleştirme
 • Flyover deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek için çeşitli özelleştirmeler mevcuttur. Her oturum açma sırasında toplanan 10 veri noktasına kadar senkronizasyon seçenekleri, kayıt sonrası kullanıcı grubu ve tam şablonlar ve stil sayfaları desteği dahildir. Özel profil alanları dahil olmak üzere, genel yapılandırmayı geçersiz kılacak sağlayıcıya özgü ayarları her zaman belirtebilirsiniz.
.zip Flyover 2.4.zip
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.