You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Metin2 Pvp Serverler

Yeni Üye
Metin2 Pvp Serverler
Site Adı: Pvp Serverler - Metin2 Pvp Serverler - Metin2Serverler.biz.tr
Site Konusu: En Güzel metin2 pvp serverler ve yeni acılan pvp serverler listesini sitemizde bulabilir metin2 pvp ekleyebilirsiniz.

Metin2 oyunu, Knight Online ve Silkroad Online oyunları ile birlikte bir döneme damgasını vurmuş oyunlar arasındadır. Bu oyunların kaynak dosyaları sızdırıldığı için de oyun gelişticileri bu oyunları yıllarca geliştirerek bambaşka bir boyuta çıkartmayı başarmıştır. Metin2'nin resmi sunucularına ilgi azalsa da Metin2 pvp serverler hala daha kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu oyunlarda gereksiz eklenti ve özellikler bulunmamakla birlikte Pvp serverler artık çok daha kalıcı oyunlar haline gelmiştir.

Web sitemiz üzerinden bu oyunların detaylı tanıtımlarına ulaşabilirsiniz. Ülkemizde birçok farklı özelliğe sahipMetin2 pvp sunucuları bulunmaktadır. Bu sunucularda karakter geliştirmek çok daha kolay olmakla birlikte yine Discord programında bir araya gelen oyuncular lonca kurarak bu oyunlarda birinci olmaya çalışarak server ekibi tarafından dağıtılan ödülleri almaktadır. Sizlerde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunları web sitemizden bulabilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.