You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kafa Radyo Dinle Farkını Yaşayın!

Kafa Radyo Dinle Farkını Yaşayın!

Yeni Üye
Kafa Radyo Dinle Farkını Yaşayın!
Kafa Radyo Dinle Farkını Yaşayın!

Kafa Radyo birçok kişi tarafından bilinen oldukça popüler bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının haricinde dergisi de birçok okur tarafından oldukça beğenilmektedir. 13 Şubat 2019 yılında Nihat Sırdar ve ekibi tarafından kurulmuştur. Günümüze Canlı radyo dinle ‘me furyasını kadar gayet iyi bir şekilde yönetmişlerdir. Türkiye’nin en kafa radyosu sloganı ile de oldukça ün salmıştır.

Baba Radyo Hakkında

Baba Radyo 4 Mayıs 2011 yılında Best MEDYA ailesi içerisinde kurulan sahibi Emre Hattat olan bir kanaldır. Best FM’de görevi olan tecrübeli kadronun da desteği ile daha iyi yerlere gelen kanal birçok kişinin gün içerisinde sürekli olarak dinlediği bir kanal olmayı başarıyor.

Kafa Radyo Programları

Geçmişten bugüne birçok program yapan Kafa Radyo şu anda, Nihat’la Muhabbet, Güçlü Mete, Kültür Sanat Kafası, Kitap Kafası gibi kafa başlıklar ile programlarına devam ediyorlar. Her insanın kendinden en az bir parça bulabileceği bir kanal olarak sevilmeye devam ediyor.

Baba Radyo Programları 

Baba radyo ilk zamanlardan bu yana mottosuna benzeyen bir isimle program yapmaktadır. Günün belirli saatlerinde En Baba Müzik isminde yayınlar yapmaktadır. Günün her saatinde İstanbul’da 105.6 frekansı, diğer şehirlerden ise web sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Kafa Radyo Müzik Tarzı

Radyo seçerken bir dinleyicinin en çok dikkat ettiği ve merak ettiği konu radyonun genel müzik tarzıdır. Kafa radyo dinle dendiğinde ilk akla gelecek müzik türü ise tabi ki Türkçe Pop ’tur. Geçmişten günümüze Türkçe Pop ’un tüm notalarını sizler üzerine işleyen radyo birçok dinleyiciye hitap etmektedir.

Baba Radyo Müzik Tarzı

“Babanı dinle!” sloganı ile birçok arabesk ve fantezi dinleyicisini kendine bağlan Baba Radyo hüzünlü şarkıları ile tercih sebebi. Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay gibi bir zamanlar arabesk müziğe yön veren şarkıcılardan günümüz arabesk türüne kadar geniş bir müzik arşivine sahiptir.

Baba radyo dinle   etiketi ile birçok arabesk seven dinleyiciyi ise peşinden sürüklemeye devam edecek gibi görünüyor. Baba Radyo her zaman en güzel arabesk parçalarını dinleyicisiyle buluşturuyor! Siz de harika arabesk parçalarını Baba Radyo kanalında dinleyebilirsiniz!
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.