You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EA Play Ertelemenin Ardından Çok Yakında PC Game Pass'te Olacak

EA Play Ertelemenin Ardından Çok Yakında PC Game Pass'te Olacak

Forum Sahibi
EA Play Ertelemenin Ardından Çok Yakında PC Game Pass'te Olacak
EA Play kataloğu 2020 yılının Kasım ayında konsollar için Game Pass sistemine eklenmişti ve o dönem Aralık ayında da PC oyuncularının aynı imkanlara kavuşacağı belirtilmişti. Sonrasındaysa resmen bir son dakika ertelemesi yaşandı ve EA Play'in PC Game Pass'e katılmasının 2021'e sarktığı duyuruldu.

[Resim: content_605203a0f1684_70899.jpg]

O günden beri kesin bir tarih adına herhangi bir açıklama gelmedi, ama EA Play hesabının attığı son tweet, PC oyuncularının da yakında EA Play oyunlarını oynayabileceklerine işaret ediyor.

"Eğer Xbox Game Pass Ultimate abonesiyseniz Xbox için EA Play'e erişiminiz var, PC için de EA Play'e çok yakında erişebileceksiniz" deniyor mesajda.

Tek ipucu bu da değil üstelik. Dün fark edildiği üzere EA Play'de yer alan 75 oyun Microsoft Store'a Rosebud kod adı altında gizlice eklenmiş durumda. Hatta Rosebud kod ismiyle eklenenler arasında EA Play'de yer almayan FIFA 21 de varmış, bu da bu oyunun da ya EA Play'e katılacağı, ya da Game Pass'e dahil olacağı ihtimalini gösteriyor.

Kısacası PC oyuncuları için de EA Play'in Game Pass'e gelmesinin eli kulağında diyebiliriz.

Alıntı: Kaynak : Oyun Gezer
Bunu ilk beğenen sen ol.
 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.