You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

'Web Tabanlı Uygulamalar' içindeki Forumlar

WordPress

WordPress

En yaygın blog sistemlerinden biri olan WordPress hakkında bilgilerin yer aldığı hata ve çözümlere ilişkin detaylar bulunmaktadır.

Ücretsiz Çeviri Yapılır !

tarafından Mahfuz
05-30-2021, 09:20 PM
vBulletin

vBulletin

Popüler forum yazılımlarından olan vB hakkında yardım talep edip, eklenti ve temalarına ulaşabileceğiniz çözümlere yer verilen bölümdür.

MyBB

MyBB

Ücretsiz ve gelişmeye her daim açık olan MyBB hakkında eklenti, tema ve destek konularının yer aldığı bölümdür.

XenForo

XenForo

Alternatif forum yazılımlarından olan XenForo eklenti ve tema başta olmak üzere destek taleplerine çözüm üretildiği bölümdür.

SMF

SMF

Açık kaynak kodlu forum yazılımı olan SMF ile alakalı soru ve sorunlara cevap verilen, eklenti, tema gibi modifikasyonlar yer alıyor.

Joomla

Joomla

İçerik yönetim blog sistemlerinden olan Joomla hakkında tüm içerik, bilgi ve eğitimlerin bulunduğu bölümdür.

Diğer Web Tabanlı Yazılımlar

Diğer Web Tabanlı Yazılımlar

Başta açık kaynaklı yazılımlar olmak üzere kategorisi bulunmayan tüm yazılımlara ilişkin bilgilerin yer aldığı bölümdür.

 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.