You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

'Google ve Diğer Arama Motorları' içindeki Forumlar

Google Optimizasyon Servisleri

Google Optimizasyon Servisleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Search Console, Analytics gibi servislerin güncelleme ve işleyişi ile ilgili bilgiler yer alıyor.

Google AdSense

Google AdSense

Web sitesi sahiplerinin Google tarafından para kazanma amacıyla kullandığı AdSense servisi hakkındaki ipuçları ve bilgilere yer veriliyor.

Google Ads

Google Ads

Google Reklamcılık servisinin nasıl kullanıldığı, anahtar kelime odaklanmaları ve diğer içerik eğitimleri hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Yandex

Yandex

Arama motoru, canlı trafik bilgisi ve panoramik fotoğraf servisleri ile de dikkat çeken Yandex hakkında genel bilgiler yer alıyor.

Bing

Bing

Microsoft tarafından kullanıma sunulan Bing arama motoru optimizasyonu hakkında bilgileri ve güncellemelerin paylaşıldığı bölümdür.

Diğer Arama Motorları ve Dizinler

Çok sık kullanılmayan arama motorları hakkında genel bilgilerin yer aldığı, dizin ekleme siteleri hakkında güncellemelere yer veriliyor.

 

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren WebTeknoLog sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.